Urządzenia AirPICO

Pomiar pyłu zawieszonego PM10, PM2.5 oraz dwutlenku węgla (CO2)

Odkryj nasze urządzenia

Oferujemy urządzenia do pomiaru pyłu zawieszonego oraz dwutlenku węgla. Przygotowaliśmy 2 rodzaje urządzeń: AirPICO PMx i AirPICO CO2. Niezależnie od wersji, każde urządzenie AirPICO jest wyposażone w szereg funkcji wspólnych: pomiar temperatury, wilgotności, ciśnienia, zasilanie bateryjne, zapis pomiarów na kartę SD i wiele innych.

Odczytuj zdalnie wyniki pomiarów

Nasze urządzenia posiadają Bluetooth, dzięki któremu będziesz mógł odczytywać wyniki pomiarów na swoim telefonie z systemem operacyjnym Android. Jeżeli chcesz całkowicie zdalnie monitorować jakość powietrza to dzięki urządzeniu AirPICO HUB zyskasz taką możliwość! Z dowolnego miejsca na świecie będziesz mógł obserwować jak zmienia się jakość powietrza w Twoim domu - wystarczy komputer, tablet, lub telefon z dostępem do Internetu.


Zewnętrzna ministacja AirQMS

Oprócz urządzeń AirPICO przygotowaliśmy prototypowe zewnętrzne ministacje AirQMS. Poniżej prezentujemy aktualne pomiary pyłów zawieszonych PM10, PM2.5 i PM1 wykonane przez nasze stacje. Zapoznaj się z jakością powietrza w Twojej okolicy! Obserwuj w różnych porach dnia, jak zmienia się jakość powietrza. Czy emisja z pobliskich kominów mieści się w dopuszczalnych normach? Stacje pomiarowe opcjonalnie wyposażamy w GPS, więc doskonale mogą sprawdzać się jako element mobilnych stanowisk pomiarowych.

Lokalizacja stacji Ostatni odczyt PM 10
µg/m3
PM 2.5
µg/m3
PM 1
µg/m3
Więcej informacji
Wrocław
Psie Pole
2018-10-10 10:06:00 26.8 24.6 15.7 Szczegóły
Oleśnica
Osiedle nad Stawami Miejskimi
2019-02-10 22:46:00 29.8 27.1 16.7 Szczegóły